NOVINKY

arr3Krbová kamna a krbové vložkyDále rozvíjíme spolupráci s výrobci krbových kamen a krbových vložek. Našimi partnery jsou např. -... arr3Krbové obestavbyPokud plánujete do bytu či rodinného domu, krbová kamna či krbovou obestavbu kontaktujte... arr3Lehký fasádní nebo interierový komínPokud bydlíte v rodinném či bytovém domě, kde není komín nebo není v tam kde ho potřebujete -... arr3NOVINKY a LETNÍ SLEVY  NOVĚ - šetrně frézujeme komíny a odstraňujeme usazený a ztvrdlý dehet z kouřovodu. Využijte... arr3Vložkování kouřovoduKouřovody určené pro tuhá paliva, které jsou rovné a nejsou nijak zakřivené vložkujeme standardně... arr3kontrola spotřebiče na tuhá palivaVýrobce často dodává k zakoupenému kotli na TP sadu kartáčů na čištění žeber a průduchů.Za sebe... arr3pravidelná údržbaPři našich návštěvách a kontrolách často slýcháváme " Já vymetal na jaře, takže to není na podzim... arr3ÚDRŽBA SPOTŘEBIČE nebo KOTELNYMáte doma kotel nebo ve firmě, v bytovce kotelnu ? Postaráme o profesionální kontrolu, čištění  a...

ZDARMA

Využijte našich služeb.

_____

Návštěvu včetně zaměření a kalkulace máte u nás ZDARMA

______

Pokud Vás tedy cokoliv zajímá nebo se chystáte stavit, opravovat, vložkovat Váš komín, kontaktujte nás a my v domluvený termín přijedeme, zaměříme, navrhneme řešení a předáme cenovou nabídku a to vše úplně ZDARMA

_____

 

KONTAKTY

Kominictví AZ Komín
Na Pahorku 99 Milovice
tel: +420 777 044 555
info@azkomin.cz
IČ: 75462117

KOMINICKÉ SLUŽBY » inspekce komínovou kamerou

Při pravidelné kontrole Vašeho komína zkušený kominík většinou pozná, že je něco v nepořádku když mu například při vybírání sazí půl kyblíku zaberou zbytky zdiva a malty nebo při pohledové kontrole vidí průsak spalin do obytného prostoru.

Mnohokrát, ale nejsou závady zřejmé a jsou ukrýté někde uprostřed např.12 metrového kouřovodu.

V tomto případě přichází na řadu moderní technika, která odhalí možné nedostatky a blížící se problémy např.vypadlá cihla, vydrolené spáry, prasklý komín apod.

Pokud máte starší kouřovod a nejste si jisti jeho soudržností a dobrým stavem, objednejte si nás na kontrolu kamerou.

Spustíme kameru, která má mimochodem dosah až 25m a zkontrolujeme každý kout Vašeho komína.

Vyplatí se to nejen pro Vaše bezpečí, ale také když se například rozodujete zda starý komín zbourat nebo co s ním dál.

My přijedeme  zkontrolujeme a konstatujeme třeba, že takto už bezpečně fungovat nemůže, ale ještě není v tak špatném stavu aby se zboural a bude ho stačit vyvložkovat nerezovými vložkami, čímž jeho život prodloužíte minimálně o dalších 10-15 let.

Kamera je vhodná také na kontroly připojení v bytových domech ve společných komínech, které jsou často až 25m vysoké a jen velice špatně spíš vůbec není možnost zkontrolovat bezpečné a správné připojení v jednotlivých bytech u jednotlivých spotřebičů.