NOVINKY

arr3Krbová kamna a krbové vložkyDále rozvíjíme spolupráci s výrobci krbových kamen a krbových vložek. Našimi partnery jsou např. -... arr3Krbové obestavbyPokud plánujete do bytu či rodinného domu, krbová kamna či krbovou obestavbu kontaktujte... arr3Lehký fasádní nebo interierový komínPokud bydlíte v rodinném či bytovém domě, kde není komín nebo není v tam kde ho potřebujete -... arr3NOVINKY a LETNÍ SLEVY  NOVĚ - šetrně frézujeme komíny a odstraňujeme usazený a ztvrdlý dehet z kouřovodu. Využijte... arr3Vložkování kouřovoduKouřovody určené pro tuhá paliva, které jsou rovné a nejsou nijak zakřivené vložkujeme standardně... arr3kontrola spotřebiče na tuhá palivaVýrobce často dodává k zakoupenému kotli na TP sadu kartáčů na čištění žeber a průduchů.Za sebe... arr3pravidelná údržbaPři našich návštěvách a kontrolách často slýcháváme " Já vymetal na jaře, takže to není na podzim... arr3ÚDRŽBA SPOTŘEBIČE nebo KOTELNYMáte doma kotel nebo ve firmě, v bytovce kotelnu ? Postaráme o profesionální kontrolu, čištění  a...

ZDARMA

Využijte našich služeb.

_____

Návštěvu včetně zaměření a kalkulace máte u nás ZDARMA

______

Pokud Vás tedy cokoliv zajímá nebo se chystáte stavit, opravovat, vložkovat Váš komín, kontaktujte nás a my v domluvený termín přijedeme, zaměříme, navrhneme řešení a předáme cenovou nabídku a to vše úplně ZDARMA

_____

 

KONTAKTY

Kominictví AZ Komín
Na Pahorku 99 Milovice
tel: +420 777 044 555
info@azkomin.cz
IČ: 75462117

KOMINICKÉ SLUŽBY » pravidelné 1.roční kontroly

Pravidelná kontrola spalinové cesty dle nařízení vlády z roku 2010

viz  ZDE nám odhalí případné závady způsobené únavou materiálu, chybami provozovatele či nesprávnou, chybnou montáží spotřebiče nebo kouřovodu.

Neváhejte proto a alespoň jednou do roka volejte svého kominíka aby Vám vše zkontroloval a na případné závady Vás upozornil nebo je rovnou odstranil.

Když toto vše důležité pomineme, jsou tu instituce jako pojištovny, které potvrzení o kontrole vyžadují, stane-li se nějaká nehoda mající souvislost s provozem kouřovodu.

Dále Vás mohou při namátkových kontrolách navštívit pánové z hasičského sboru, kteří si mohou toto potvrzení také vyžádat a v případě, že u Vás kontrola neproběhla, hrozí Vám pokuta až 25 000 Kč.

Tak, konec strašení, jednoduše k provozu kteréhokoliv jiného stroje či zařízení - např. plynový kotel nebo automobil, je třeba pravidelné kontroly, tak ani provoz komínu se bez kontroly neobejde, resp. obejde, ale je to přinejmenším hazard.