NOVINKY

arr3Krbová kamna a krbové vložkyDále rozvíjíme spolupráci s výrobci krbových kamen a krbových vložek. Našimi partnery jsou např. -... arr3Krbové obestavbyPokud plánujete do bytu či rodinného domu, krbová kamna či krbovou obestavbu kontaktujte... arr3Lehký fasádní nebo interierový komínPokud bydlíte v rodinném či bytovém domě, kde není komín nebo není v tam kde ho potřebujete -... arr3NOVINKY a LETNÍ SLEVY  NOVĚ - šetrně frézujeme komíny a odstraňujeme usazený a ztvrdlý dehet z kouřovodu. Využijte... arr3Vložkování kouřovoduKouřovody určené pro tuhá paliva, které jsou rovné a nejsou nijak zakřivené vložkujeme standardně... arr3kontrola spotřebiče na tuhá palivaVýrobce často dodává k zakoupenému kotli na TP sadu kartáčů na čištění žeber a průduchů.Za sebe... arr3pravidelná údržbaPři našich návštěvách a kontrolách často slýcháváme " Já vymetal na jaře, takže to není na podzim... arr3ÚDRŽBA SPOTŘEBIČE nebo KOTELNYMáte doma kotel nebo ve firmě, v bytovce kotelnu ? Postaráme o profesionální kontrolu, čištění  a...

ZDARMA

Využijte našich služeb.

_____

Návštěvu včetně zaměření a kalkulace máte u nás ZDARMA

______

Pokud Vás tedy cokoliv zajímá nebo se chystáte stavit, opravovat, vložkovat Váš komín, kontaktujte nás a my v domluvený termín přijedeme, zaměříme, navrhneme řešení a předáme cenovou nabídku a to vše úplně ZDARMA

_____

 

KONTAKTY

Kominictví AZ Komín
Na Pahorku 99 Milovice
tel: +420 777 044 555
info@azkomin.cz
IČ: 75462117

KOMINICKÉ SLUŽBY » pravidelné čištění kouřovodu

Kromě roční kontroly, viz. článek výše, která je opravdu základ, doporučujeme pravidelné kontroly, které se samozřejmě odvíjí od četnosti využívání spalinové cesty.

Pokud např.využíváte spalinovou cestu (otevřený krb + kouřovod o průměru 200mm) jen svátečně, kontrola jednou za rok zde samozřejmě postačí.

V ostatních případech, kde je kouřovod využíván pravidelně, jsou na místě kontroly 2-3 krát za topnou sezonu.

Nejen, že můžete být v klidu, že jste nenechali nic náhodě, ale zaručíte spotřebiči bezproblémový odvod spalin, což samozřejmě prodlužuje jeho životnost a navíc šetříté palivo.

Máme spoustu klientů, kteří byli a jsou zvyklí, kromě povinné kontroly, vymetat a kontrolovat si kouřovod sami.

Snažíme se je proto vždy poučit o úskalích a místech na které se zaměřit a doporučíme správný "hardware" a musím podotknout, že u těchto je potom radost vymetat, kontrolovat a čistit, protože nejen, že tam strávíme při kontrolách nepoměrně méně času, ale většinou mají vše v pořádku a od toho se potom také odvíjí cena za poskytnuté služby.

Proto DOPORUČUJEME všem - volejte pravidelně svého kominíka nebo si od něj zjistěte jak často, jak a čím čistit a provádějte si mezikontroly sami - ušetříme tím všichni čas a vy i nějaké ty korunky.