NOVINKY

arr3Krbová kamna a krbové vložkyDále rozvíjíme spolupráci s výrobci krbových kamen a krbových vložek. Našimi partnery jsou např. -... arr3Krbové obestavbyPokud plánujete do bytu či rodinného domu, krbová kamna či krbovou obestavbu kontaktujte... arr3Lehký fasádní nebo interierový komínPokud bydlíte v rodinném či bytovém domě, kde není komín nebo není v tam kde ho potřebujete -... arr3NOVINKY a LETNÍ SLEVY  NOVĚ - šetrně frézujeme komíny a odstraňujeme usazený a ztvrdlý dehet z kouřovodu. Využijte... arr3Vložkování kouřovoduKouřovody určené pro tuhá paliva, které jsou rovné a nejsou nijak zakřivené vložkujeme standardně... arr3kontrola spotřebiče na tuhá palivaVýrobce často dodává k zakoupenému kotli na TP sadu kartáčů na čištění žeber a průduchů.Za sebe... arr3pravidelná údržbaPři našich návštěvách a kontrolách často slýcháváme " Já vymetal na jaře, takže to není na podzim... arr3ÚDRŽBA SPOTŘEBIČE nebo KOTELNYMáte doma kotel nebo ve firmě, v bytovce kotelnu ? Postaráme o profesionální kontrolu, čištění  a...

ZDARMA

Využijte našich služeb.

_____

Návštěvu včetně zaměření a kalkulace máte u nás ZDARMA

______

Pokud Vás tedy cokoliv zajímá nebo se chystáte stavit, opravovat, vložkovat Váš komín, kontaktujte nás a my v domluvený termín přijedeme, zaměříme, navrhneme řešení a předáme cenovou nabídku a to vše úplně ZDARMA

_____

 

KONTAKTY

Kominictví AZ Komín
Na Pahorku 99 Milovice
tel: +420 777 044 555
info@azkomin.cz
IČ: 75462117

KOMINICKÉ SLUŽBY » kolaudace a revize kouřovodu

Kolaudace spalinové cesty neboli schválení do provozu nového komína a samozřejmě vše co je k němu připojeno.

Je to v podstatě pohledová i manuální kontrola, která má zjistit, zda se postupovalo správně a vše splňuje dané parametry a podmínky k bezpečnému provozu.

 

Revize - vždy když rekonstruujete stávající kouřovod resp.měníte jeho parametry (frézování, vložkování, větší rekonstrukce)

potřebujete k tomuto schválení k provozu nové spalinové cesty.

Totéž platí když Vám doslouží Váš starý kotel, kamna, vložka a pořídíte nástupce.

 

Tzn., pokud se chystáte na stavbu nového komína nebo plánujete rekonstrukci starého, poraďte se nejdříve s kominíkem, abyste se vyvarovali chyb a dozvěděli se co a jak má takový kouřovod splňovat.

Vyvarujete se nepříjemné situaci pro obě strany, když až při kolaudaci zjistíte, např., že jste připojili nevhodný spotřebič nebo jste zapoměli na bezpečný přístup ke komínu, což v obou případech znamená NEMOŽNOST KOLAUDOVAT tedy neprovozovat do doby odstranění nedostatků.